Kováč otevírá Bonjour a láká na jedinečné gastro zážitky

Autor : 
Šárka Konečná
Neděle, 13 Leden, 2019

BRNO: Nové gastro studio, školu vaření a restauraci Bonjour otevírá známý český kuchař a neúspěšný senátní kandidát Petr Erin Kováč, proslavený svérázným politickým předvolevbím klipem, v němž předvedl originální samotanec, který zaujal přední příčky politického bizáru.

 

Petr Kováč, FOTO: Šárka Konečná, IRJ

„Bonjour bude naprostou novinkou na brněnské gastronomické scéně. Nabízí jedinečný koncept plný úžasných receptů a možnosti se zdokonalit ve vaření“, popisuje ambiciozní projekt Kováč.

Známý kuchař má na svém kontě řadu ocenění, jako například: Zlatý kuchař Volba Veřejnosti 2016, a finalista Kuchaře roku 2015 /2016. Populární jsou i jeho televizní pořady – Život z pánve a Celebrity kitchen show. Návštěvníci Bonjour se mohou těšit kromě tradiční kuchyně například i na degustační menu, které bude doplněno i zvukem a vůněmi.

Interiér Bonjour, FOTO: archiv Petra Kováče

"Naši hosté se zde naučí vařit super jídla se skvělými lektory, například zdravé vaření s Květou Vondrákovou, jak na pečení bezlepkového pečiva, tak tam poradí pekařská technoložka Miluška Lodinová bude i vaření s Veverkou a dalšími lektory“, upřesňuje Kováč.

Kováč není pouze šefkuchař ale je nově také jedním z kandidátů v blížících se volbách do Evropského parlamentu. Podle jeho slov si tak proto již teď v jeho restauraci rezervují místa osobnosti politického a kulturního života, například i Kováčovi senátní protikanditáti Pavel Kosorin, či Oldřich Duchoň.

Brněnskou Bonjour Kováč otevírá již toto úterý party pro pozvané VIP hosty.

Interiér Bonjour, FOTO: archiv Petra Kováče
Vyloučení odpovědnosti: 
Redakce IN REGION Journal neodpovídá za názory a myšlenky třetích stran
Autorství fotografií: 
IRJ © 2019

Líbí se Vám obsah ? Můžete přispět autorům na účet 35-9155860217/0100 vedený u Komerční banky a.s.