Muž se sluchátky prý „neskutečně řval“, je podezřelý ze zničení dveří

Autor : 
IN REGION Journal
Čtvrtek, 11 Duben, 2019

BRNO: Telefonát na linku 156 upozornil včera večer na muže, který prý v Mathonově ulici běhal kolem dětského hřiště se sluchátky na uších. Jako důvod telefonátu uvedl volající, že „muž neskutečně řve“.

Rozkoplé dveře, foto: MP Brno

Ve chvíli, kdy už na místo mířila hlídka městské policie, se s podobným popisem dovolala na tísňovou linku další svědkyně. Ta údajně zpozorovala muže s velkými sluchátky, jak v Merhautově ulici prokopl dveře u domu a utekl.

"Strážníkům netrvalo hledání dlouho a šestadvacetiletého muže se sluchátky zastavili a vyzvali, aby nikam neodcházel," uvedla k případu mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková. 

Zatímco druhá hlídka zkoumala prokopnuté dveře bytového domu, muž strážníkům sdělil, že se potřebuje potkat se svou známou a tím, že křičí, se jí snaží upozornit na svou přítomnost. Podezření z prokopnutí domovních dveří se muž bránil s tím, že prý nemá na kalhotách ani na noze žádné řezné rány, které by ho usvědčily.

"Předseda domovního spolku mezitím škodu vyčíslil na 5 000 korun. Přivolaná hlídka státní policie ale spáchání trestného činu vyloučila a případem se tak bude zabývat s podezřením na majetkový přestupek správní orgán," doplnila Kadrnožková. 

Zatímco druhá hlídka zkoumala prokopnuté dveře bytového domu, muž strážníkům sdělil, že se potřebuje potkat se svou známou a tím, že křičí, se jí snaží upozornit na svou přítomnost." data-share-imageurl="http://www.inregion.cz/sites/default/files/rozkople_dvere_0.jpg">

Vyloučení odpovědnosti: 
Redakce IN REGION Journal neodpovídá za názory a myšlenky třetích stran
Autorství fotografií: 
© 2019, MP Brno

Líbí se Vám obsah ? Můžete přispět autorům na účet 35-9155860217/0100 vedený u Komerční banky a.s.