Muž si prý nevšiml údajně plesnivých brambor, z obchodu si odnesl bez zaplacení náhradní pytel

Autor : 
IN REGION Journal
Pondělí, 17 Prosinec, 2018

BRNO: Náhradu za údajně nekvalitní suroviny se rozhodl v neděli odpoledne obstarat jednatřicetiletý muž svérázným způsobem. Za pokladnami ho s nezaplaceným pytlem brambor přistihla pracovnice ostrahy.

Tereza Kadrnožková, mluvčí MP, FOTO: FB MP Brno

 Pracovnici ostrahy muž začal nadávat a z obchodu v Hrnčířské ulici se pokusil odejít.

"Přivolané hlídce muž rozzlobeně vysvětlil, že si v prodejně koupil pytel brambor stejné značky už dříve. Následně prý při nakládání do auta zjistil, že jsou plesnivé, a nápravu se rozhodl sjednat tím, že si z obchodu odnese náhradní balení", uvedla mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková.

Strážníkům se muž přiznal, že za druhý pytel brambor v hodnotě 90,- korun nezaplatil, vypsanou pokutu ale od hlídky převzít nechtěl. "Strážníci mu vysvětlili, že nejsou kompetentní s ním řešit údajně špatnou kvalitu potravin a že se bude muset obrátit na obsluhu prodejny. Zároveň mu oznámili, že si ho kvůli podezření z krádeže předvolá přestupková komise", doplnila Kadrnožková.

Přivolané hlídce muž rozzlobeně vysvětlil, že si v prodejně koupil pytel brambor stejné značky už dříve. Následně prý při nakládání do auta zjistil, že jsou plesnivé, a nápravu se rozhodl sjednat tím, že si z obchodu odnese náhradní balení", uvedla mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková.

Strážníkům se muž přiznal, že za druhý pytel brambor v hodnotě 90,- korun nezaplatil, vypsanou pokutu ale od hlídky převzít nechtěl." data-share-imageurl="http://www.inregion.cz/sites/default/files/mluvci_tereza_kadrnozkova_3.jpg">

Vyloučení odpovědnosti: 
Redakce IN REGION Journal neodpovídá za názory a myšlenky třetích stran
Autorství fotografií: 
MP Brno ©2018

Líbí se Vám obsah ? Můžete přispět autorům na účet 35-9155860217/0100 vedený u Komerční banky a.s.