Muž v županu a pantoflích chtěl jít do nemocnice bavit děti, skončil v Psychiatrické nemocnici

Autor : 
IN REGION Journal
Středa, 20 Březen, 2019

BRNO: Obyvatelka Durďákovy ulice se obrátila v noci na dnešek na linku 156. Pracovníkům operačního střediska popsala, že u ní doma zazvonil neznámý muž v županu a vyptával se jí, kudy se dostane do nemocnice.

Městská policie, ilustrační foto

"Hlídka uviděla osmapadesátiletého muže nedaleko udaného místa. Na sobě měl župan a pantofle a na otázku strážníků, proč je takto ustrojen, jim odpověděl, že se prý cítí jako doma. Představil se nesmyslným jménem a otázku, kudy se dostane do nemocnice, zopakoval i hlídce městské policie," uvedla mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková. 

Muž dodal, že chce navštívit dětské pacienty a pobavit je. Když mu strážníci oznámili, že nikomu zábavu uprostřed noci dělat nebude, odvětil, že se tedy prý vrátí do hospody.

"Protože strážníkům přišel zmatený, přivolali sanitku, která ho odvezla k vyšetření do Psychiatrické nemocnice", doplnila Kadrnožková.

 

uvedla mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková. 

Muž dodal, že chce navštívit dětské pacienty a pobavit je. Když mu strážníci oznámili, že nikomu zábavu uprostřed noci dělat nebude, odvětil, že se tedy prý vrátí do hospody." data-share-imageurl="http://www.inregion.cz/sites/default/files/mestska_policie_ilustrak.jpg">

Vyloučení odpovědnosti: 
Redakce IN REGION Journal neodpovídá za názory a myšlenky třetích stran
Autorství fotografií: 
© 2018

Líbí se Vám obsah ? Můžete přispět autorům na účet 35-9155860217/0100 vedený u Komerční banky a.s.