V Jihlavě spustili online rezervaci termínů svateb

Autor : 
IN REGION Journal
Čtvrtek, 1 Listopad, 2018

JIHLAVA : Město Jihlava zavedlo novou službu pro snoubence, a to online rezervace svatebních obřadů. Ode dneška, tedy od 1. listopadu 2018 mohou páry, které plánují významný životní krok, prostřednictvím online rozhraní z pohodlí domova zjistit volné termíny svatebních obřadů, následně si volný termín si zaregistrovat a na základě registrace komunikovat s pracovnicemi matričního úřadu o dalších krocích nezbytných pro přípravu svatby.

Město Jihlava zavedlo službu online rezervace svatebních obřadů

Online systém rezervací svatebních obřadů bude aktuálně v Jihlavvě nastaven na zobrazování termínů v roce 2019, v následujících letech pak umožní vždy od 1. listopadu aktuálního roku rezervace termínů na další kalendářní rok. Pro budoucí novomanžele a rodiny s přáteli je vyhnutí se kolizím svatebních obřadů s různými společenskými událostmi probíhajícími v prostorách magistrátu významným počinem.

  „Naším cílem bylo zjednodušit snoubencům již tak náročnou přípravu svatebního obřadu a jsme rádi, že jim můžeme nově poskytnout i tuto pohodlnou možnost rezervace termínů. Věříme, že pro snoubence a budoucí manžele to bude vítaná změna a že si tento způsob rezervace najde rychle své uživatele,“

doplnil vedoucí správního odboru Jan Vystrčil. Možnost vytvořit rezervaci svatebního obřadu osobně či telefonicky zůstává v Jihlavě nadále zachována.

Líbí se Vám obsah ? Můžete přispět autorům na účet 35-9155860217/0100 vedený u Komerční banky a.s.