V Pardubicích dnes ocení vynikající studenty ZŠ a SŠ

Autor : 
IN REGION Journal
Středa, 31 Říjen, 2018

PARDUBICE : Město Pardubice opět ocení žáky základních škol a středoškoláky, kteří v uplynulém školním roce dosáhli vynikajících studijních úspěchů, zejména skvělou reprezentací v krajských, národních i mezinárodních vědomostních soutěžích a olympiádách. Studenty středních škol Pardubice ocení již po devatenácté, žáky základních škol a víceletých gymnázií po desáté.

Město Pardubice opět ocení žáky základních škol a středoškoláky

Každý z oceněných žáků získá pamětní list a čeká jej zajímavá finanční odměna. Město Pardubice tím říká, že si celmi váží aktivit mladých lidí a zejména jejich snah o dosažení co nejlepší úrovně vzdělání. V kulturním domě v Hronovické ulici jsou právě dnes, 31. října 2018 prezentovány úspěchy 108 studentů středních škol, včetně konzervatoře a samozřejmě 2. stupně základních uměleckých škol a 223 žáků škol základních, víceletých gymnázií a ZUŠ. Město Pardubice rovněž ocení i studentské kolektivy, jejichž práce stále častěji slaví úspěchy nejen v českých, ale i v zahraničních soutěžích.

Mězi oceněnými bude vítězka mezinárodní soutěže Čtyři ruce na klávesách

Komise pro výchovu a vzdělávání ocení například tým studentů ze Střední průmyslové školy elektrotechnické a vyšší odborné školy, který získal druhé místo ve světovém finále robotické soutěže RoboRAVE, studentka ZUŠ Havlíčkova – vítězka mezinárodní soutěže Čtyři ruce na klávesáchPiano über Grenzen, nebo studenti oboru tesař na Střední průmyslové škole stavební, kteří město Pardubice velmi dobře reprezentovali na mistrovství ČR odborných dovedností žáků.

Autorství fotografií: 
2006 - Josef Hron

Líbí se Vám obsah ? Můžete přispět autorům na účet 35-9155860217/0100 vedený u Komerční banky a.s.