Vlevo vpřed a doprava vybočit

Autor : 
Šárka Konečná, šéfredaktor IRJ
Neděle, 16 Prosinec, 2018

PRAHA: Vezměme si siderické kyvadlo, uchopme jej podle Cibulkova webového manuálu do ruky a pátrejme společně po tom, kdo je komu agentem. Těmi ruskými se to tu jen hemží.

Šárka Konečná, šéfredaktor IRJ, FOTO: Hana Zelenková, 2018

Zvláště před Vánocemi, "kdy jednotky putinovského Ruska jsou rozesety veskrze všude". I v samotné KSČM a levicově smýšlejících voličích České republiky.

Podle posledních levicových zpráv není KSČM levicí autentickou, nýbrž těžce proevropskou, což je podle skalních soudruhů špatně, ČSSD se neřídí pokyny z Hradu a BISka si vlastně dělá to, co chce. Kdo, co vlastně dělá, to však volič neví, protože je mu jasné, že vše je v EU špatně. Zaznívají ostrá slova typu "Czexit", "konec nadvlády EU" a volání po pomazánkovém másle.

Komunisté jsou rozhádáni podobně jako ČSSD, vznikají různé platformy. Pro záchranu levice v ČR se paktují lidé typu Škromacha, Zimoly a dalších skalních levičáků. Soudruzi Filip a Kováčik téměř denně dostávají prostor v hlavních zprvodajských relacích.

Mezi vedením levičáků a řadovými členy hoří třídní boj. Členové se nejsou schopni mezi sebou dohodnout, jaký postup je nejlepší. Navenek se kritizují a dohadují přes sociální sítě, Konečnou, komunistickou lídrini pro eurovolby soudruzi Stalinisté považují za konečnou a budoucí prohru voleb.

Jedni souhlasí s podporou premiéra, druhým se takový postup příčí. A to zejména autentickým levicovým členům KSČM, kteří se, možná oprávněně, ptají, jaký je přínos pro levicové voliče podpora současného premiéra, trestně stíhaného miliardáře, který zaměstnává levnou námezdní sílu z východu Evropy a svým zaměstnancům s bídou poskytuje minimální mzdu.

Současná vláda má v úmyslu rozdávat vše zdarma pro ty nejpotřebnější. To je v pořádku. Pro ty skutečně nejpotřebnější. Návrh, dávat obědy zdarma všem dětem plošně, považuje tato vláda za přínosný. Budiž. Ministrině Maláčová  však argumentuje tím, že plošně vše vyjde levněji, než aby musela vláda rozčleňovat komu a co. Vláda Andreje Babiše, v koalici s ČSSD tedy tak přiznává, že nemá recept na efektivní rozdělení prostředků těm, co je skutečně potřebují a těm, co o ně nestojí. Přiznává tak tímto svoji vlastní impotenci. Argumentace tím, že dítě "socek" bude ve solečnosti vyčleněno je hloupá a neregulerní. Takzvané "dítě socek" se pozná na základní škole již podle jeho oblečení, mluvy, doplňků, elektroniky, podle jednání spolužáků, děti jsou totiž zcela bezelstné a často zlé. Samotné mezi sebou si popovídají a řeknou i to, co by rodiče nikdy nepověděli.

Místo nesmyslných návrhů a socialistického směřování společnosti, by měla paní ministryně, i voliči ANO podumat nad tím, jak koupit všem dětem uniformy do školy zdarma. Aby děti nebyly z kolektivu vyloučeny. Ty děti si beztak řeknou, kdo je tzv. "socka",  jen se uniformitě vysmějí, podobně jako zdarma obědům.

Kdo má trochu rozumu v mysli, jistě dá zapravdu tomu, že antikomunismus patří k základním lidským hodnotám. Nelze komunismus a socialismus slučovat v myšlení svobodných lidí. Není možné, aby někdo, kdo zneužívá dotace, lže a podmíněně soudně vykládá nesmysly, byl premiérem vlády, aniž by měl z takového jednání postih.

Uniformita jistě bude voličům hnutí ANO, ČSSD i komunistům, tak jak v minulosti, zřejmě vyhovovat. Tomu racionálně uvažující člověk nezabrání. Jen to odnesou ti nepraví. Ty děti, které skutečně pomoc potřebují a na které se díky nesmyslným návrhům levice často pomoc nedostane. Těm, kterým rodiče projídají koblihy z rozpočtu České republiky.

Všem přejeme z redakce IRJ krásný předvánoční čas plný zamyšlení a lásky.

Za celý tým - Šárka Konečná - šéfredaktor IRJ

 

 

 

Podle posledních levicových zpráv není KSČM levicí autentickou, nýbrž těžce proevropskou, což je podle skalních soudruhů špatně, ČSSD se neřídí pokyny z Hradu a BISka si vlastně dělá to, co chce. Kdo, co vlastně dělá, to však volič neví, protože je mu jasné, že vše je v EU špatně. Zaznívají ostrá slova typu "Czexit", "konec nadvlády EU" a volání po pomazánkovém másle." data-share-imageurl="http://www.inregion.cz/sites/default/files/editorial_0.jpg">

Vyloučení odpovědnosti: 
Redakce IN REGION Journal neodpovídá za názory a myšlenky třetích stran
Autorství fotografií: 
Hana Zelenková © 2018

Líbí se Vám obsah ? Můžete přispět autorům na účet 35-9155860217/0100 vedený u Komerční banky a.s.