Jste zde

Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj
Autor: 
Šárka Konečná
Karin Geislerová
Inregion
Datum zveřejnění: 
Čtvrtek, Listopad 25, 2021 - 18:15
Andrej Babiš, premiér v demisi

PRAHA: O zavedení dalšího nouzového stavu, který v Česku začne platit od čtvrteční půlnoci, rozhodla dnes odpoledne na svém jednání vláda dosluhujícího premiéra Andreje Babiše (ANO). Přísňují se tak dosavadní opatření, vedoucí k zamezení šíření koronaviru.

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Pondělí, Listopad 22, 2021 - 20:15
Andrej Babiš, premiér Česka v demisi

Aktualizováno PRAHA: Znovuzavedení nouzového stavu původně zvažovalo Ministerstvo zdravotnictví. Vláda ale přesto, ani navzdory zhoršující se epidemické situaci, nouzový stav v Česku nevyhlásí. Oficiálně o něm totiž vůbec nejednala. Krátce po skončení mimořádného zasedání kabinetu o tom informoval český premiér v demisi Andrej Babiš (ANO)Ještě během jednání kabinetu to řekl premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). O situaci mají zástupci vlády v demisi jednat v úterý s hejtmany.

Autor: 
Šárka Konečná
Karin Geislerová
Pavel Lesník
Karel Daněk
Inregion
Datum zveřejnění: 
Sobota, Říjen 9, 2021 - 19:00
Vítězný tandem sněmovních voleb 2021

PRAHA, BRNO: Napínavý souboj mezi dvěma nejsilnějšími volebnímu subjekty se odehrával do poslední chvíle. V napínavém volebním klání nakonec zvítězila koalice SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) nad hnutím ANO Andreje Babiše. Bronzovou medaili si nakonec z tvrdého boje odnáší koalice Pirátů a Starostů. Na čtvrtém místě se umístilo SPD Tomia Okamury.

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Čtvrtek, Říjen 7, 2021 - 22:45
Jan Hamáčak

Ve včerejší předvolební Superdebatě lídrů kandidátů na politické posty zaznělo v České televizi mnoho názorů lídrů těch politických stran, které se ucházejí o přízeň voličů v nadcházejících parlamentních volbách. Tedy přesněji, souboj se povede mezi subjekty, které chtějí zasednout v dolní komoře českého Parlamentu. A Socialisté, kterým zdatně v debatě sekundovali komunisté, rozhodně své skalní voličské jádro nezklamali.

 

Autor: 
Šárka Konečná
Karin Geislerová
Inregion
Datum zveřejnění: 
Čtvrtek, Říjen 7, 2021 - 19:15
Volební urna s voličkou - ilustrační foto

PRAHA, BRNO: Počínaje zítřkem a konče sobotou finišuje několikaměsíční přetahování kandidátů do Sněmovny o hlasy voličů. Zítra se ve čtrnáct hodin otevřou volební místnosti a lidé v následujících dvou dnech rozhodnou o budoucím složení Poslanecké sněmovny. Poslední možnost odevzdat svůj hlas vybranému politickému subjektu končí v sobotu ve čtrnáct hodin, kdy se hlasovací místnosti opět uzavřou.

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Úterý, Říjen 5, 2021 - 18:00
Slavnostní premiéra filmu Karel

PRAHA: Dlouho očekávaný dokumentární film o Karlu Gottovi přichází do kin. Včera měl premiéru v pražském Cinema City Slovanský dům.

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Čtvrtek, Září 16, 2021 - 21:45
Nový román Marka Přibila

Čtvrtý, doposud nejrozsáhlejší román spisovatele a někdejšího novináře Marka Přibila vydalo 15. září nakladatelství Grada pod značkou Cosmopolis. V knihkupectvích bude dostupný už příští týden. Kniha podle informací nakladatelství kromě velkého fiktivního příběhu Adama a Evy reflektuje i politickou aféru Šuman, ve které sám autor figuroval.

Autor: 
Karin Geislerová
Inregion
Datum zveřejnění: 
Středa, Září 15, 2021 - 21:45
Sestava 11. ročníku soutěže StarDance

Za patnáct let od okamžiku, kdy soutěž spatřila světlo zábavy v Česku, jí protančilo už osmdesát osm známých osobností. Teď po roční pauze startuje její jedenáctá řada. První živý přenos této série uvidí diváci na svých obrazovkách 16. října.

 

Svět si připomněl útoky na Ameriku z jedenáctého září

Autor: 
Inregion
Datum zveřejnění: 
Sobota, Září 11, 2021 - 23:30

Nejen Američané, ale lidé celého světa si  po dvaceti letech připomněli teroristické útoky z 11. září 2001, které cílily na americké objekty. Útoky zasáhly WTC v New Yorku, Pentagon a Shanksville ve státě Pensylvánie. Na Shansksville teroristé stočili letedlo k zemi, když jim bylo jasné, že pasažéři svým odporem ozbrojencům nedovolí doletět s uneseným letadlem do původního cíle únosců. Letadlo totiž letělo na Washington, D.C. a spekuluje se, že mělo za cíl zasáhnout Bílý dům anebo americký Kapitol.

Autor: 
Inregion
Datum zveřejnění: 
Pátek, Září 10, 2021 - 20:45

Internetový deník inregion.cz je po delší technické pauze opět funkční.

Stránky

Subscribe to RSS - Královéhradecký kraj