Jste zde

Středočeský kraj

Autor: 
Šárka Konečná
Datum zveřejnění: 
Pátek, Leden 17, 2020 - 19:15

PRAHA: V Národním památníku na pražském Vítkově dnes bylo oceněno šest desítek vojáků. Ocenění vojáci převzali za působení v misích v Afghánistánu, Kongu a na Golanských výšinách. U příležitosti slavnostního nástupu vojáci předali rodičům pětiletého postiženého Marka Svobody šek v částce 3543 dolarů (79 tisíc korun), které mezi sebou vybrali čeští vojáci v Afghánistánu. Peníze poslouží malému Markovi na výcvik asistenčního psa Spajka.

Autor: 
Šárka Konečná
Datum zveřejnění: 
Pondělí, Leden 13, 2020 - 21:30
Terezín

TEREZÍN: U příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti zve terezínský památník na otevření nové stálé expozice Terezínské transporty a Veřejné čtení z knihy Petra Balajky o Ottle Kafkové.  Obě akce se konají v úterý 28. ledna 2020.

Autor: 
TISKOVÁ ZPRÁVA
Datum zveřejnění: 
Sobota, Leden 11, 2020 - 18:00
ČOI zjistila závady u třech druhů sušiček jídla

PRAHA : Sušičky potravin jsou oblíbeným kuchyňským pomocníkem. Spotřebitel by však měl pečlivě postupovat při jejich výběru a nákupu. Česká obchodní inspekce se zaměřila na kontroly těchto populárních výrobků a provedla kontrolu 16 typů sušiček potravin. Nedostatky zjistila u 3 výrobků.

Subscribe to Středočeský kraj