Jste zde

Články

Síť prodejen Žabka | inregion.cz

BRNO : Nově otevřenou prodejnu Žabka Brno Židenice u Zábrdovického mostu, naproti Vojenské nemocnici Brno, navštívíte každý den v otevírací době již od 06:00 hod. - 23:00 hod. Paní Daša Lánská, provozovatelka prodejny Žabka v Židenicích, držitelka ceny Diamantové ligy kvality, poskytla IRJ rozhovor, ve kterém přiblížila výhody sítě prodejen Žabka.

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Pátek, Květen 1, 2020 - 11:15
Jiří Tlamka

BRNO – VINOHRADY: Starosta Jiří Čejka (J.Čejka s občany pro Vinohrady) se znovu stal terčem kritiky. Tentokráte za výroky, které publikoval v úvodníku květnového čísla radničního zpravodaje názvu Vinohradský inform. Některé případy mezilidské solidarity při boji s koronavirovou pandemií tam označil za „nevkusné šíření pomoci za protislužbu“. Opoziční zastupitel Jiří Tlamka (Vinohrady společně) proto zvažuje na Čejku podat trestní oznámení pro pomluvu. Tlamka o tom informoval veřejnost prostřednictvím svého profilu na sociální síti Facebook.

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Čtvrtek, Duben 23, 2020 - 14:45
Testovací stan na Moravském náměstí

BRNO: Obrovská vlna zájmu se dnes v Brně strhla mezi zájemci, kteří se přišli nechat testovat na nemoc COVID-19. Testování kolektivní imunity vůči koronaviru zčalo v Brně ráno na dvou místech.

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Čtvrtek, Duben 23, 2020 - 10:30
Marek Singer

PRAHA: Start vysílání avizovaný na počátek května dnes na virtuální tiskové konferenci představil generální ředitel FTV Prima Marek Singer spolu s moderátorem Liborem Boučkem. Zpravodajský kanál čítá sto členný tým reportérů a za cíl si klade přinášet autorské zprávy nejen z České republiky, ale pod křídly CNN také ze zahraničí.

Autor: 
Karin Geislerová
Inregion
TISKOVÁ ZPRÁVA
Datum zveřejnění: 
Středa, Duben 22, 2020 - 15:00
Ochranné štíty z olomoucké průmyslovky

OLOMOUC: Učitelé ze Střední průmyslové školy strojnické v Olomouci začali s výrobou ochranných štítů a na padesát jich prostřednictvím Olomouckého kraje věnovali dětským domovům v regionu. Kvůli koronaviru nemou učit tak, jak byli zvyklí, proto se rozhodli angažovat v pomoci s pandemií.

 

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Středa, Duben 22, 2020 - 14:00
Vinohradští hasiči v boji s koronavirem

BRNO: Na boj s novým typem koronaviru se v těchto dnech soustředí i aktivity vinohradských dobrovolných hasičů. Dnes vyjeli do terénu dezinfikovat veřejné prostranství sídliště, ale i společné prostory v jednotlivých domech.

 

Autor: 
Karin Geislerová
Datum zveřejnění: 
Neděle, Duben 19, 2020 - 12:15
Vůz městské policie

BRNO: Postupné rozvolňování mimořádných opatření souvisejících s koronavirem se dotkne i brněnských strážníků. Od pondělí se znovu otevřeou přepážky na Křenové ulici, kde si lidé budou moci vyřídit přestupky. Přestupkové pracoviště v Křenové ulici obnoví provoz v kompletních otevíracích hodinách.

 

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Pondělí, Duben 6, 2020 - 23:15
Zavřené provozovny

PRAHA: Vláda zmírňuje některá opatření koronavirového režimu. Zítra by se měly otevřít některé další obchody a sportoviště.

Autor: 
TISKOVÁ ZPRÁVA
Datum zveřejnění: 
Pondělí, Duben 6, 2020 - 21:00
Leták linky pomoci Olomouckého kraje

OLOMOUC: Olomoucký kraj ve spolupráci s hasičským sborem rozšiřuje služby psychologické podpory. Tu teď nově mohou využívat všichni obyvatelé regionu, a ne pouze lidé z dříve uzavřených oblastí Litovelska a Uničovska.

Autor: 
Karin Geislerová
Datum zveřejnění: 
Neděle, Duben 5, 2020 - 20:30
Jedna ze soutěžních fotografií roušek

OLOMOUC: O nejhezčí podomácku vyrobenou roušku soutěžili v Olomouckém kraji. Za několik dní dorazilo devětadevadesát fotografií exemplářů roušek.

Stránky

Subscribe to Články