Hlavní město Praha

D1 aktuálně. Od 1. září 2018 bude D1 u Prahy údajně průjezdná. Možná.

Od 1. září bude pověstná D1 u Prahy údajně průjezdná.
Úterý, 21 Srpen, 2018
Autor : 
Jiří Krásenský

PRAHA : Dobrá zpráva pro motoristy : ministr dopravy Dan Ťok slibuje po oficiální kontrole prací na D1, že pověstná dálnice D1 bude u hlavního města Prahy průjezdná od 01. září 2018. Nechají se řidiči konečně příjemně překvapit ? V průběhu září a října mají být hotovy poslední úseky.

Padesát let od invaze vojsk Varšavské smlouvy: Premiéra vypískali účastníci pietního aktu

Účastníci pietního aktu protestují proti premiérovi, ZDROJ: Pavel Šafr
Úterý, 21 Srpen, 2018
Autor : 
Šárka Konečná

PRAHA, BRNO: Češi si dnes připomínají na mnoha místech republiky padesát let od vpádu vojsk Varšavské smlouvy na území tehdejšího Československa. Při pietním aktu v Praze před budovou Českého rozhlasu vypískali účastníci pietního aktu premiéra Andreje Babiše (ANO).

Havel & Partners je právnickou firmou roku 2018 pro IT právo v ČR

Havel & Partners je právnickou firmou roku 2018 pro oblast IT práva v ČR
Pátek, 13 Červenec, 2018
Autor : 
IN REGION Journal

PRAHA : Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS získala cenu společnosti Global Law Experts pro rok 2018 (2018 Global Law Experts – Annual Award) za nejlepší právnickou firmu v České republice poskytující právní poradenství v oblasti práva informačních technologií (IT Law – Law Firm of the Year in the Czech Republic – 2018).

Thajsko zatím nevyužije nabídky ČR na záchranu chlapců z jeskyně

"MY" - Znak Thajských i mezinárodních záchranných týmů
Neděle, 8 Červenec, 2018
Autor : 
IN REGION Journal

PRAHA : ( AKTUALIZOVÁNO 08:40 hod. ) Ministerstvo zahraničních věcí informovalo dnes, 08. 07 2018, že Thajsko zatím nevyužije nabídky České republiky na pomoc při záchraně thajských chlapců ze zatopené Tham Luangské jeskyně. Záchranáři v Thajsku dnes zahájili náročnou záchrannou akci, kdy primárním cílem je vysvobodit dvanáct chlapců a jejich fotbalového trenéra ze zatopené jeskyně.

Jak atraktivně prezentovat učňák ?

Jak atraktivně prezentovat učňák ?
Středa, 13 Červen, 2018
Autor : 
Jiří Krásenský

PRAHA : Ve čtvrtém ročníku soutěže byly odbornou porotou i veřejností oceněny nejlepší webové prezentace základních a středních škol. Oceněny byly nejen profesionálně zpracované weby ale i díla učitelů a ředitelů. Známe výherce soutěže školních webů sCOOL web 2018, v kategorii středních škol zvítězila Střední škola polytechnická v Brně​.

Z Prahy do Berlína v rekordním čase 4 hodiny

Lokomotiva Vectron
Pondělí, 11 Červen, 2018
Autor : 
Jiří Krásenský

ČESKÁ REPUBLIKA / NĚMECKO : Letní změna jízdního řádu zrychlí cestování mezi Prahou a Berlínem. Vlaky překonají vzdálenost mezi oběma hlavními městy za rekordní cestovní čas 4 hodiny 5 minut, resp. 4 hodiny 8 minut opačným směrem. To je o více než 10 minut méně než dosud. V minulosti přitom byla běžná cestovní doba mezi Prahou a Berlínem 6 až 7 hodin.

Fenomenální malířka Michaela Žemličková představuje Černé na bílém a bílé na černém

Malířka Michaela Žemličková, foto: Jaroslav Hauer
Pátek, 27 Duben, 2018
Autor : 
IN REGION Journal

PRAHA: Po veleúspěšné výstavě v Soulu, prezentuje v Galerii 1 a další výstavy připravuje... Černobílé obrazy se podobně jako černobílé fotografie stávají čím dál větším fenoménem. Výtvarnice Michaela Žemličková, která se prezentuje obrazy takzvaně "jedním tahem", tvoří černé kresby na bílém nebo opačně bílé na černém podkladu, a momentálně je lze stále vidět v Galerii 1 v pražské Štěpánské ulici.

Stránky

Líbí se Vám obsah ? Můžete přispět autorům na účet 35-9155860217/0100 vedený u Komerční banky a.s.

Subscribe to Hlavní město Praha