Jihomoravský kraj

Strážníci se zaměří na pořádek v době komunálních a senátních voleb

Jakub Ghanem, mluvčí brněnských strážníků, FOTO: Šárka Konečná
Čtvrtek, 4 Říjen, 2018
Autor : 
Karin Geislerová

BRNO: Sto strážníku navíc městská policie v Brně nasadí na dohlížení pořádku při nadcházejících komunálních a senátních volbách, v pátek a v sobotu se budou hlídky městské policie preventivně pohybovat v blízkosti desítek volebních míst. Uvedl to Jakub Ghanem, mluvčí brněnské městské policie. Oproti běžnému víkendu bude tedy v ulicích o stovku brněnských strážníků více.

Senátní debatu provázely vypjaté emoce brněnského publika

Debata senátních kandidátů v Brně
Čtvrtek, 27 Září, 2018
Autor : 
Šárka Konečná

BRNO: Včera v sedm hodin večer se v brněnské Balíkovně konal veřejný míting kandidáta do Senátu PČR Mikuláše Beka, který si pozval hosty profesora Jiřího Drahoše a Marka Hilšera. Celý večer však zcela nechtěně působil jako dobře nacvičené divadelní představení pro několik mladých studentů. Debaty se zúčastnilo cirka šedesát lidí, otevřel ji moderátor David Macek, který celou diskusi směřoval k proběhlým prezidentským volbám.

Opilý muž zničil semafor

Hlídka Městské policie, ilustrační foto: Šárka Konečná
Středa, 26 Září, 2018
Autor : 
Karin Geislerová

BRNO: Ani ne měsíc po dokončení rekonstrukce křižovatky ulic Řípská a Tuřanka, zjistila v noci na dnešek hlídka městské policie, že je křižovatka poškozená. Při kontrole uviděla nejprve povalený semafor pro chodce a o chvíli později i pravděpodobného viníka. 

Klára Liptáková : Práce pro občany mne těší. Řešení se vždy najde

Ing. Klára Liptáková - Řešení pro občany se vždy najde
Pondělí, 17 Září, 2018
Autor : 
Jiří Krásenský

BRNO – MALOMĚŘICE - OBŘANY : Ing. Klára Liptáková ( KDU-ČSL ) patří dlouhodobě mezi pracovité politiky Jihomoravského kraje. Starostka MČ Brno Maloměřice - Obřany, lídr kandidátky KDU-ČSL s podporou Sdružení nezávislých pro komunální volby 2018, poskytla IRJ rozhovor o tom, co se nepovedlo i povedlo a o soukromých i pracovních plánech do budoucna.

Šárka Konečná : K prosazení dobré věci je potřeba spolupráce

BC. Šárka Konečná - K prosazení dobré věci je potřeba spolupráce
Středa, 29 Srpen, 2018
Autor : 
Jiří Krásenský

BRNO - VINOHRADY : Bc. Šárka Konečná patří mezi výrazné osobnosti komunální politiky ve městě Brně, konkrétně Městské části Brno - Vinohrady. Za dobu svého politického působení se Šárka Konečná stala člověkem, který Městské části Brno - Vinohrady vtiskl novou tvář. V podzimních komunálních volbách Šárka Konečná kandiduje do zastupitelstva MČ Brno - Vinohrady a jako jedna ze sedmi žen i na primátorku města Brna jako nezávislá s podporou strany Moravané. IRJ s jihomoravskou političkou přináší rozhovor nejen o politice.

Stránky

Líbí se Vám obsah ? Můžete přispět autorům na účet 35-9155860217/0100 vedený u Komerční banky a.s.

Subscribe to Jihomoravský kraj