Komentáře

Zdeněk Šarapatka: Babišovy nové posily v RRTV klekly na Reportéry ČT. Kvůli Mynářovi.

Zdeněk Šarapatka, foto: FB Zdeňka Šarapatky
Pátek, 29 Březen, 2019
Autor : 
IN REGION Journal

PRAHA: (zveřejňujeme v plném znění a bez dalšího komentáře) Text: Zdeněk Šarapatka:

Andrej Babiš rád staví. Že za cizí peníze, které podrazem vymámí z Bruselu, sice rozčiluje evropské komisaře a českou policii, ale předsedu vlády neodrazuje . Andrej Babiš, pravděpodobně opět inspirován faunou - totiž po Čapím hnízdě - postavil Trojského koně.

Předsedovo dojetí

Předsedovo dojetí, screenshot: FB Vojtěcha Filipa
Středa, 6 Březen, 2019
Autor : 
Šárka Konečná, šéfredaktor IRJ

PRAHA: „Přeji naší republice mnoho tak šikovných studentů, jako je Milan,“ vyslovil dnes své přání soudruh Filip na své facebookové stránce. Přání je to pěkné, na první pohled nezbývá, než s takovým souhlasit. Na pohled druhý se v něm skrývá komunistické zlo a touha po návratu starých časů, které by si soudruzi a jejich příznivci tak zoufale přáli.

Novičok jako otrávené téma ? Výborně !

Prezident České republiky 2018 Miloš Zeman
Pátek, 4 Květen, 2018
Autor : 
Jiří Krásenský

ČESKÁ REPUBLIKA : Prezident České republiky Miloš Zeman uvedl v TV Barrandov, že se v Česku jed, nazývaný NOVIČOK skutečně vyráběl a testoval. Měli bychom si uvědomit, že ač zaschlé téma na motivy "Vražda - zmrtvýchvstání Skripal" dosáhla rozměrů, které jsme měli vědět již dříve : Je testování Novičoku proti zásadám morálky ? Má lidstvo právě ono morální právo ničit samo sebe ?

Jak je důležité míti Filipa aneb princezna ČSSDeska první

Kam míří Oldřich Duchoň ? ( KSČM )
Sobota, 31 Březen, 2018
Autor : 
Jiří Krásenský

PRAHA : Lehkovážná komedie pro vážné lidi v podání předsedy KSČM JUDr. Vojtěcha Filipa může být pro některé z nás mírně za hranou : Je tomu ale skutečně tak ? Komunisté tančí jak Andrej Babiš zpívá, prezident Miloš Zeman napsal notový part. Jak jednoduché ... Ač se v tomto případě nejedná o operu, lze těžko hodnotit, zda hlavní roli sehráli politikové či český národ.

Kam zmizela známka pravé velikosti ?

Pavel Bělobrádek, předseda KDU-ČSL, na summitu EPP 2017
Úterý, 27 Březen, 2018
Autor : 
Jiří Krásenský

"Ano, mnoho se změnilo, ale lidé zůstali stejní; jenomže teď víme líp, kdo je kdo. " Tímto citátem českého velikána Karla Čapka bychom mohli počnout myšlenku, jejíž dosah by mohl být až nebývale tragický pro naše vlastní svědomí, tedy pro svědomí každého z nás. Čím je způsobeno, že politiku vnímáme čím dál tím více hlouběji, ostřeji; že nám více zalézá za nehty a snaží se vystrkovat své ďábelské růžky stále intenzivněji ? Jedná se pouze o jiné vnímání téhož a nebo se opravdu, řečeno slovy Čapkovými, mnohé změnilo ?

Líbí se Vám obsah ? Můžete přispět autorům na účet 35-9155860217/0100 vedený u Komerční banky a.s.

Subscribe to Komentáře