Jste zde

Magazín

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Sobota, Říjen 23, 2021 - 16:00
Autorka knihy Děsná psina Petra Baďurová s hercem Igorem Barešem

PRAHA: Na stížnosti a stesky starého německého ovčáka Egona s neodolatelným pohledem, kterého rád fotil fotograf Miroslav Zajíc, se před lety každý den těšily tisíce příznivců facebookové stránky Egon – z mýho deníčku. Pro zábavu ji vytvořila Petra Baďurová, a když pak nečekaně její čtyřnohý parťák odešel za duhový most, chtěla ji smazat. Naštěstí to neudělala a slíbila fanouškům blogu, že psí příběhy jednou vydá knižně. Nějaký pátek to sice trvalo, ale slib Baďurová před časem splnila. Teď se dokonce Děsná psina dočkala i své audioverze.

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Čtvrtek, Září 16, 2021 - 21:45
Nový román Marka Přibila

Čtvrtý, doposud nejrozsáhlejší román spisovatele a někdejšího novináře Marka Přibila vydalo 15. září nakladatelství Grada pod značkou Cosmopolis. V knihkupectvích bude dostupný už příští týden. Kniha podle informací nakladatelství kromě velkého fiktivního příběhu Adama a Evy reflektuje i politickou aféru Šuman, ve které sám autor figuroval.

Autor: 
Karin Geislerová
Inregion
Datum zveřejnění: 
Středa, Září 15, 2021 - 21:45
Sestava 11. ročníku soutěže StarDance

Za patnáct let od okamžiku, kdy soutěž spatřila světlo zábavy v Česku, jí protančilo už osmdesát osm známých osobností. Teď po roční pauze startuje její jedenáctá řada. První živý přenos této série uvidí diváci na svých obrazovkách 16. října.

 

Autor: 
Šárka Konečná
Inregion
Datum zveřejnění: 
Úterý, Září 14, 2021 - 23:30
Jak dostat tatínka do karantény

Křest knihy, která nese název "Jak dostat tatínka do karantény" se uskutečnil v pražském Luxoru a kromě autora knihy byly významnými hosty herečka Eva Holubová, herec Pavel Zedníček a v neposlední řadě pak paralympionik Jiří Ježek. Tři naposledy jmenovaní, se stali kmotry Bernatského knihy.

Autor: 
Jiří Krásenský
Datum zveřejnění: 
Sobota, Listopad 21, 2020 - 05:45
Potkani si libují ve zbytcích jídel a tucích

Deratizace stojí jihomoravská města stovky tisíc korun ročně. Nesprávné nakládání s potravinovým odpadem totiž zapřičiňuje zvýšený výskyt potkanů a jejich přemnožení. Nedovírané popelnice, tedy nádoby na směsný komunální odpad, a zbytky jídel v okolí popelnic přirozeně nahrávají zvýšenému výskytu hlodavců zejména ve velkých městech a obcích. Plýtvání potravinami se stává stále zvětšujícím se společenským problémem.

Autor: 
TISKOVÁ ZPRÁVA
Datum zveřejnění: 
Čtvrtek, Listopad 12, 2020 - 19:00
Krabice, které lze znovu využít, ilustrační foto

Nakoupíte na internetu, přijde vám několik zásilek a najednou jste doma zavalení krabicemi a výplněmi? Tento „odpad“ znovu využívají e-shopy, kterým naopak obalové materiály chybí, zejména v době vánočních nákupů. Vznikla proto databáze obchodů, které vaše použité krabice uvítají.

Autor: 
Jiří Krásenský
Datum zveřejnění: 
Neděle, Listopad 1, 2020 - 21:00
Jak správně likvidovat roušky ?

V souvislosti s pandemií SARS Covid-19 ( Koronavirus ) je vydáno mnoho nařízení, která mají zabezpečit postupné snižování počtu nakažených novým typem koronaviru. Mezi tato restriktivní či hygienická opatření patří rovněž nošení ochrany úst a nosu, tedy šátku, šály, ústenky či roušky. Nezabývejme se nyní účinností těchto opatření, tedy zda mohou či nemohou současný vývoj zbrzdit, zastavit či jakkoliv ovlivnit - doufejme a věřme, že ano.

Síť prodejen Žabka | inregion.cz

BRNO : Nově otevřenou prodejnu Žabka Brno Židenice u Zábrdovického mostu, naproti Vojenské nemocnici Brno, navštívíte každý den v otevírací době již od 06:00 hod. - 23:00 hod. Paní Daša Lánská, provozovatelka prodejny Žabka v Židenicích, držitelka ceny Diamantové ligy kvality, poskytla IRJ rozhovor, ve kterém přiblížila výhody sítě prodejen Žabka.

Autor: 
Emil Skoták
Datum zveřejnění: 
Pátek, Duben 17, 2020 - 10:15
Fazolová polévka na způsob guláše

Dnes se  chci se čtenáři Inregion.cz  podělit o recept na vydatnou fazolovou polévku s gulášovým základem. Takže, začínáme.

Autor: 
Emil Skoták
Datum zveřejnění: 
Úterý, Březen 31, 2020 - 19:45
Tatarský biftek, ilustrační foto

I v době koronavirové se něco jíst musí, takže dáváme recept. Tentokráte na Tatarák.

Stránky

Subscribe to RSS - Magazín