Jste zde

Magazín

Autor: 
Šárka Konečná
Datum zveřejnění: 
Neděle, Březen 22, 2020 - 23:30

PRAHA: Minulý pátek, hluboká noc, bary v centrech velkých měst ještě pulzují svým, již tak dost okleštěným, životem. Nikdo si nepřipouští to, že ráno bude jiné. Téma nové epidemie sice již ovládá stoly štamgastů, ale stále se věří v to, že Česku se vše tak nějak vyhne.

Síť prodejen Žabka | inregion.cz

BRNO : Nově otevřenou prodejnu Žabka Brno Židenice u Zábrdovického mostu, naproti Vojenské nemocnici Brno, navštívíte každý den v otevírací době již od 06:00 hod. - 23:00 hod. Paní Daša Lánská, provozovatelka prodejny Žabka v Židenicích, držitelka ceny Diamantové ligy kvality, poskytla IRJ rozhovor, ve kterém přiblížila výhody sítě prodejen Žabka.

Komerční sdělení

GELASAN spol.s.r.o. SANACE RYCHLE, EFEKTIVNĚ, ÚČINNĚ a DLOUHODOBĚ se zárukou 10 let

Padající omítka, oprýskaná malba, stěna, po které stéká voda, zápách zatuchliny a plísně. To jsou nejčastější projevy vlhkých zdí. Toto prostředí je nezdravé pro život a majitel takto postiženého objektu se brzy může potýkat nejen se zdravotními obtížemi, ale také s vážnými statickými problémy. Co s tím?

Autor: 
Jiří Krásenský
Datum zveřejnění: 
Pondělí, Únor 17, 2020 - 16:45
Městská policie v Brně Židenicích řešila neoprávněný odběr elektřiny | inregion.cz

BRNO : V brněnském bytovém domě v městské části Židenice již podruhé během tří týdnů strážníci Městské policie Brno řešili případ neoprávněného odběru elektrické energie. Strážnící objevili  strážníci nelegální přípojku z vypínače světel na chodbě, kdy kabely vedly přímo do jednoho z bytů. Právě onoho dne byl byt odpojen od přívodu elektrické energie.

Autor: 
Jiří Krásenský
Datum zveřejnění: 
Pátek, Únor 14, 2020 - 00:15
Svatý Valentýn svátek všech zamilovaných

ČESKÁ REPUBLIKA : Třebaže se 14. únor obecně vnímá jako svátek všech zamilovaných, svatý Valentýn byl skutečnou historickou postavou, knězem, biskupem a především člověkem s velkým srdcem. Činy svatého Valentýna nejen v oblasti z dnešního pohledu "humanitární", ale i ty, které považujeme za "zázračné" se vepsaly do dějin lidstva a 14. únor, den kdy zemřel jako mučedník, si jeho skutky dodnes připomínáme.

Autor: 
Jiří Krásenský
Datum zveřejnění: 
Středa, Únor 12, 2020 - 17:15
Brněnská turbína Siemens dodá páru pro chladnou Sibiř | inregion.cz

 BRNO : Přední světová papírenská společnost, gigant Ilim Group, investuje přes miliardu dolarů do rozšíření a modernizace papírny v sibiřském městě Ust Ilimsk, ležícím v mrazivé Irkutské oblasti Ruské federace. Součástí investice je i brněnská turbína Siemens, dodávaná včetně pomocného zařízení, která bude od roku 2021 obří papírně dodávat elektřinu i technologickou páru.

Autor: 
Jiří Krásenský
Datum zveřejnění: 
Úterý, Únor 4, 2020 - 01:15
Ukliďme Česko 2020

ČESKÁ REPUBLIKA : Zima ještě nekončí, přesto již nyní startují první úklidy pod hlavičkou naší největší dobrovolnické akce Ukliďme svět, ukliďme Česko. Do hlavního jarního termínu přitom zbývají přesně dva měsíce, v sobotu 4. dubna se vydají desetitisíce dobrovolníků uklidit nepořádek z našich obcí, měst a především přírody. Během loňského roku se jich zapojilo přes 150 000, „buďte letos mezi nimi i vy,“ vyzývají organizátoři akce. 

Autor: 
Jiří Krásenský
Datum zveřejnění: 
Neděle, Únor 2, 2020 - 06:00
Brno čeká rekonstrukce tramvajového pásu na Nových sadech | inregion.cz

BRNO : Z okolí tramvajové trati na Nových sadech začnou v příštím týdnu mizet keře. O zeleň ve městě však obyvatelé nepřijdou – v rámci rekonstrukce tramvajové trati ji Dopravní podnik města Brna v letních měsících nahradí lučním trávníkem s květinovou loukou.

Autor: 
Jiří Krásenský
Datum zveřejnění: 
Sobota, Únor 1, 2020 - 10:00
Kampaň Suchej únor

ČESKÁ REPUBLIKA: Kampaň SUCHEJ ÚNOR pořádá iniciativa Liga otevřených mužů (LOM). Odborné partnerství akci poskytuje Národní ústav duševního zdraví (NÚDZ), Klinika adiktologie 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice (KAD), Národní linka pro odvykání (NLO) a BESIP. Generálním partnerem pro ročník 2020 se opět stala Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZPMV ČR).

Autor: 
Jiří Krásenský
Datum zveřejnění: 
Středa, Leden 22, 2020 - 13:15
KAM S NÍM ? UKLIĎME ČESKO z.s. přichází s novou aplikací

ČESKÁ REPUBLIKA : Kam s ním? To je oč tu běží… Přibližně 150 let trvalo, než lidstvo vyřešilo dostatečně uspokojivou odpověď na známou nerudovskou otázku „Kam s ním?“. Zakladatelé akce Ukliďme Česko přicházejí právě dnes s novou webovou i mobilní aplikací Kam s ním ? Tato aplikace KAM S NÍM ? nyní přináší jasnou a stručnou odpověď.

Stránky

Subscribe to Magazín